KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983146
nr 1298 3146
Kopia efter Leonardo da Vinci, "Mona Lisa". Signerad 1914. Olja på duk, 120x90cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:10:04
1.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr